IV PK – nowa formuła!

Każdy kolejny Przystanek Kariera obfituje w nowe atrakcje i możliwości. Edycja 2017 umożliwi aż trzy platformy komunikacji na linii pracodawca – kandydat. Spotkać można się będzie w trzech strefach:

 

  1. Transparentny namiot – forma najbardziej tradycyjna, choć w nowoczesnej oprawie. Specjalne namioty chłodzą w czasie ciepłego dnia, a gdy na zewnątrz robi się zimno, potrafią podgrzać powietrze do temperatury pokojowej. W tym roku postawiliśmy na konwencję open space (sofy, stoliki, zieleń).

 

  1. Sala kina Helios – bardzo ciekawe wykorzystanie sali kinowej. W opolskim Heliosie zaprezentowana zostanie Galeria Zawodów. Każdy z przedstawicieli będzie miał kwadrans na atrakcyjne pokazanie specyfiki pracy (w tle slajdy, materiał filmowy itp.).

 

  1. Targi wirtualne – absolutna nowość! To doskonała oferta dla tych, którzy z atrakcji Przystanku Kariera chcą skorzystać online. Takie targi umożliwiają prezentację firm z całego województwa, a także wirtualne przybycie na wydarzenie osób spoza Opola. Wirtualne stoiska, live chat, webinary, testy zawodowe i językowe – każdy wystawca znajdzie elementy, które najlepiej zilustrują jego profil i potrzeby.