Zaznacz stronę

Firmy uczestniczące 2016

 

Remak

NOWE LOGO REMAK SA

 Remak S.A. od 1970 r. w polskiej i europejskiej energetyce. Realizujemy montaże, modernizacje i remonty: wszystkich typów kotłów, elektrofiltrów, urządzeń pomocniczych, rurociągów przemysłowych, konstrukcji i instalacji przemysłowych oraz instalacji odazotowania w kraju i za granicą.

W okresie 45 lat swej działalności REMAK SA zmodernizował i zmontował kilkaset kotłów energetycznych, elektrofiltrów oraz kilkadziesiąt instalacji przemysłowych.

W tym czasie Spółka i jej pracownicy zdobyli ogromne doświadczenie zawodowe pozwalające podjąć się każdego, nawet najtrudniejszego zadania montażowego w energetyce. Jako jedna z nie wielu firm w Polsce Spółka w pełni opanowała technologię montażu kotłów energetycznych na parametry nadkrytyczne i osiągnęła pozycję lidera w tej branży.

Do osiągnięć Spółki należy zaliczyć budowę wszystkich tego typu kotłów w kraju, w tym dla największego w Polsce bloku o mocy 858 MW w Elektrowni Bełchatów, oraz szeregu takich kotłów w Europie, włącznie z kotła mi jednymi z największych na świecie dla dwóch bloków o mocy 1100 MW każdy w elektrowni Neurath w Niemczech.

Aktualnie realizujemy montaż części ciśnieniowej kotła oraz elektrofiltru dla bloku o mocy 1075 MW w Elektrowni Kozienice, montaż części ciśnieniowych kotłów dla 2 bloków po 900 MW w Elektrowni Opole oraz rozpoczynamy montaż części ciśnieniowej kotła dla bloku o mocy 910 MW w Elektrowni Jaworzno.

REMAK SA posiada wszystkie certyfikaty, autoryzacje i zezwolenia niezbędne do montażu, napraw i działań modernizacyjnych wszystkich kotłów, urządzeń pomocniczych i instalacji ochrony środowiska, obecnie montowanych w Polsce i państwach członkowskich UE i oferuje:

– montaże, modernizacje i remonty wszystkich typów kotłów w tym kotłów na parametry nadkrytyczne do 1100 MW,

– montaże i modernizacje elektrofiltrów,

– budowy i modernizacje urządzeń pomocniczych elektrowniach,

– montaże rurociągów przemysłowych,

– montaże konstrukcji stalowych i instalacji przemysłowych,

– montaże instalacji odazotowania.

Współpracujemy z Generalnymi Realizatorami Projektów w Europejskiej energetyce w tym m.in.: General electric, Polimex – Mostostal, Rafako, Budimex, Mitsubishi – Hitachi, Doosan Babcock, Foster Wheeler i wieloma innymi wykonawcami i dostawcami.

 

Adres do korespondencji:

Zielonogórska 3, skrytka pocztowa 90

45-955 Opole

+48 77/456 97 22, +48 77/455 20 11

fax: +48 77/455 98 50,

e-mail: marketing@remak.com.pl

Strona internetowa firmy

 

PWC Service Delivery Center

Logo PwC SDC

Centrum w Opolu to nowo powstała jednostka PwC Service Delivery Center (SDC), która będzie realizowała obsługę procesów finansowo-księgowych. SDC w Opolu zostało utworzone w związku z dynamicznym rozwojem Centrum działającego już od 6 lat w Katowicach.

SDC w Katowicach realizuje projekty na zlecenie działów audytu finansowego oraz doradztwa podatkowego spółek PwC zlokalizowanych w ponad 30 krajach europejskich i obecnie zatrudnia już ponad 1000 osób. PwC SDC jest organizacją z innowacyjnym podejściem i ambitnymi planami dalszego rozwoju, oferującą wiele możliwości swoim pracownikom.

Dbamy o rozwój pracowników na każdym etapie kariery i oferujemy ciekawe pakiety szkoleniowe. Studentom i absolwentom różnych kierunków studiów, dajemy możliwość zdobycia doświadczenia w środowisku międzynarodowym i wykorzystania znajomości języków obcych w praktyce.

 

PricewaterhouseCoopers Service Delivery Center Poland Sp. z o.o.
Silesia Business Park, ul. Chorzowska 152, 40-001 Katowice

Strona internetowa firmy

 

AXXIOME POLSKA SP. Z O.O.

Axxiome_Logo_Tagline_Colour

Axxiome Polska Sp. z o. o. to największa spółka Axxiome Group od 2007 r. Specjalizujemy się we wdrażaniu systemów SAP Banking i SAP Insurance oraz projektowaniu rozwiązań indywidualnych na platformie SAP Netweaver. Naszymi klientami są takie instytucje finansowe jak np. Deutsche Bank, Volkswagen Financial Services, AOK (niemiecka kasa chorych). Działamy w 2 lokalizacjach: we Wrocławiu oraz w Opolu.

W biurze wrocławskim mieszczą się centrum technologiczne, centrum IT oraz dział usług serwisowych. W Opolu zaś rozwijamy od I 2016r. zespół developerów, którzy specjalizują się w rozwoju aplikacji dedykowanych dla banków praz firm ubezpieczeniowych, przy wykorzystaniu technologii typu „front-end” i Omnichannel, Mobile Apps, Responsive Design oraz Internet Apps.

W strukturze korporacyjnej polska spółka odpowiada za konsulting technologiczny, a nasi eksperci realizują projekty wdrożeniowe bezpośrednio u klientów na całym świecie lub pracują dla nich zdalnie. Kultura firmy Axxiome jest otwarta, międzynarodowa i stawiająca na rozwój.

 

Axxiome Polska Sp. z o.o.

Ożynowa 32

53-009 Wrocław

tel. 71 750 40 50

mail: recruiting.pl@axxiome.com

Strona internetowa firmy

 

OPTA DATA

opta data Logo-neu-300dpi

 

opta data sp. z o.o. została założona w 2012r. i  jest częścią grupy opta data GmbH należącej do czołowych przedsiębiorstw ds. rozliczeń oraz usług IT w Niemczech.

Spółka oferuje usługi outsourcingowe związane z obsługą klienta w zakresie rozliczeń w branży medycznej oraz telefonicznej obsługi klienta niemieckojęzycznego.

Od początku swojej działalności w Opolu z powodzeniem łączymy doświadczenie z nieustannym rozwojem oraz udoskonalaniem procesów.

 

opta data sp. z o.o

opole@optadata-gruppe.de

tel. 77 439 06 01

Katedralna 8
45-007 Opole
woj. opolski

 

CAPGEMINI

Capgemini

Centrum Capgemini w Opolu powstało w 2012 roku i dynamicznie się rozwija. W chwili obecnej zatrudnia już ponad 100 osób, które świadczą usługi wsparcia technicznego naszych klientów głównie w języku niemieckim, a także w angielskim, niderlandzkim i francuskim.

Capgemini specjalizuje się w konsultingu, technologiach IT i outsourcingu. Firma obecna jest w 44 krajach i zatrudnia 180 tys. pracowników pomagając w transformacji firmom, które chcą usprawnić procesy biznesowe i wzmocnić swoją przewagę konkurencyjną.

Oferujemy możliwości pracy w obszarach: IT (centrum Infrastructure Services) oraz biznesu (centrum Business Process Outsourcing): finanse, księgowość, bankowość, giełda, HR, obsługa klienta, wsparcie techniczne. Capgemini Polska ma swoje oddziały w 6 miastach i zatrudnia już ponad 6000 pracowników.

 

Capgemini

Usługi konsultingowe

Wrocławska 152A, 45-835 Opole

Telefon: 32 312 24 00

Strona internetowa firmy

 

KRONOSPAN

logo-Kronospan

Kronospan został powołany do życia w 1897 jako rodzinna austriacka firma z branży tartacznej, dzisiaj jest jedną z największych na świecie firm produkujących asortyment drewnopochodny

 • Ma ponad 30 zakładów ulokowanych w 27 krajach,
 • Zatrudnia ponad 11,000 pracowników na całym świecie,
 • 70% przychodów firmy stanowi sprzedaż na rozwijających się rynkach,

 

Kronospan jest jednym z wiodących na świecie producentów:

 • Płyt wiórowych,
 • Płyt MDF,
 • Podłóg laminowanych,
 • Żywic używanych do produkcji,
 • Płyt OSB,
 • Naszymi odbiorcami są fabryki mebli, sieci handlowe, rynek tradycyjny oraz branża budowlana.

 

Kronospan OSB Sp. z o.o.

Materiały drewnopochodne

1 Maja 52, 47-100 Strzelce Opolskie

Telefon: 77 400 45 01

Strona internetowa firmy

 

ANIMEX

logianim

ANIMEX jest właścicielem uznanych marek mięsa i wędlin takich jak: Krakus, Berlinki, Morliny, Yano, Mazury, czy Morlinki

To największy  producent  i eksporter mięsa oraz przetworów mięsnych w Polsce.  Animex posiada zakłady produkcyjne w Opolu, Ostródzie, Starachowicach, Ełku, Szczecinie, Suwałkach, Iławie i Dębicy.

Zakład w Opolu zajmuje się ubojem, rozbiorem i przetwórstwem kurcząt. Dzienna produkcja to około 100000szt. Produkcja dzięki nowoczesnemu parkowi maszynowemu jest w pełni zautomatyzowana a przez to lżejsza i wygodniejsza dla pracowników.

Nasz Zakład ciągle się rozwija i inwestuje w najnowsze technologie dlatego zatrudnienie w Naszej Firmie znajdą:

Na stanowiskach produkcyjnych:

 • Operatorzy maszyn i urządzeń, absolwenci klas zawodowych i techników o profilach związanych z produkcją żywności
 • Magazynierzy
 • Pracownicy Utrzymania Ruchu: elektryk, chłodnik

Na stanowiskach niższej i wyższej kadry menadżerskiej:

 • Absolwenci Szkół Wyższych – Technologii żywności, Inżynierii produkcji,
 • Absolwenci Techników – Technologii żywności

 

Animex Foods Sp. z o. o. sp.k Oddział w Opolu

Ul. Drobiarska 4

45-410 Opole

Osoba do kontaktu:

Tomasz Tymecki – koordynator ds. rozwoju zawodowego

tomasz.tymecki@animex.pl

tel: 606352577

Strona internetowa firmy

 

Call Center Inter Galactica

ccig

Call Center Inter Galactica to  największe call center w Europie Środkowo-Wschodniej . Na polskim rynku istnieje od ponad 14 lat, posiada 11 oddziałów w 7 miastach w Polsce – we Wrocławiu, Kielcach, Opolu, Częstochowie, Gdańsku, Gdyni oraz Tarnowie.

Na skalę całego kraju firma zatrudnia ponad 3000 konsultantów, w opolskim oddziale ok. 300. CCIG zaprasza do współpracy szczególnie studentów, którzy mogą zdobyć – często pierwsze – doświadczenie zawodowe łącząc prace i naukę.

 

Call Center Inter Galactica Sp. z o.o.
ul. Niedziałkowskiego 8-12, 45-085 Opole, Polska
tel. +48 775439000, fax +48 775439099
mob. +48 664667926,

Strona internetowa firmy

 

Multiserwis

Multiserwis_Brand_Blue_Cmyk_300DPI_bez tła

 

Istniejąca od 25 lat spółka Multiserwis należy do międzynarodowego koncernu Bilfinger SE, specjalizującego się w świadczeniu wysokiej klasy usług na rynku budownictwa przemysłowego w Europie i na całym świecie.

Przedsiębiorstwo świadczy swoje usługi w różnych branżach związanych z budownictwem przemysłowym: izolacji przemysłowych, montażu rusztowań, budownictwie tunelowych i w handlu prefabrykacją i materiałami do izolacji.

Corocznie poszerzamy obszar swojej działalności, dlatego stale poszukujemy nowych fachowców i specjalistów z wielu dziedzin budownictwa.

Wszelkie informacje o wolnych wakatach i naszych propozycjach znajdują się na naszej stronie w zakładce Kariera.

 

MULTiSERWIS Sp. z o.o.

ul. Prudnicka 40

47-300 Krapkowice

tel. +48 77 40 09 235

fax +48 77 40 09 106

Strona internetowa firmy

 

T&S Group

logo-T&S-group-Praca-w-Holandii

 

T&S Group to Agencja Pośrednictwa Pracy z kilkunastoletnim doświadczeniem, znany i ceniony lider na holenderskim rynku pracy. Agencja oferuje pracę w logistyce, produkcji żywności, przemyśle, produkcji i pakowaniu.

Polski zespół T&S tworzą dobrze przeszkoleni specjaliści z długoletnim stażem, którzy bezbłędnie potrafią rozeznać predyspozycje kandydatów i dopasować je do potrzeb rynku.

Chcąc spełnić oczekiwania zarówno pracodawców holenderskich, jak i potencjalnych pracowników, T&S Group z precyzją i uwagą uwzględnia ich potrzeby dostosowując przy tym elastycznie ofertę.

 T&S Group dba o swoich pracowników, zarówno w miejscu pracy, jak i poza nią. Stąd też stałe inwestycje w dostosowanie oferowanych usług do potrzeb pracowników, polepszenia warunków mieszkalnych oraz oferty edukacyjnej. Firma dokłada wszelkich starań, by stworzyć pracownikom czasowym takie warunki zamieszkania, by czuli się podczas pobytu w Holandii jak w domu. Działa w myśl zasady, że przyjemne otoczenie przyczynia się do dobrego samopoczucia pracowników tymczasowych, a to z kolei przekłada się na lepiej wykonywaną pracę.

Firma troszczy się też o ludzi, wpierając różnego rodzaju akcje społeczne oraz udzielając wsparcia nie tylko finansowego. Przykładem mogą być sponsoringi meczów piłki nożnej i siatkówki czy program T&S Plus.

 

T&S Group
ul. Krakowska 31
45-018 Opole

tel 0 800 88 77 66
0 800 88 20 20

+48 77 456 16 05
+48 77 456 16 06
+48 77 456 16 07
+48 77 456 16 01 FAX

Strona internetowa firmy

 

Ineva Services Limited S.K.A.

logo-ineva

 

Ineva Services Limited S.K.A. jest dynamicznie rozwijającą się, nowoczesną firmą z branży nowoczesnych technologii IT.

Specjalizujemy się w projektowaniu rozwiązań E-Commerce, doradztwie w zakresie systemów IT, oraz szytych na miarę projektów webowych. Tworzymy spójne, wielofunkcyjne aplikacje pozwalające na optymalne wykorzystanie zasobów.

Wśród naszych stałych Klientów spotkać można firmy działające na rynku polskim, ale i takie o zasięgu międzynarodowym.

 

Ineva Services Limited S.K.A.

Plac Przymierza 6

03-944 Warszawa

Oddział Opole

Katowicka 39/500

45-061 Opole

Strona internetowa firmy

 

Allianz

allanz

 

Allianz to międzynarodowa firma zajmująca się finansami, działająca w sektorach ubezpieczeń, emerytur i funduszy. Allianz jest obecny na polskim rynku od 1997 roku.

W ciągu kilkunastu lat obecności w Polsce Grupa Allianz, rozwijając się dynamicznie, stała się jednym z liderów polskiego rynku finansowo-ubezpieczeniowego. Zachęcamy do współpracy!

Regionalne Centrum Dystrybucji w Opolu

Ul. Horoszkiewicza 6

45-301 Opole

anna.patelska@allianz.pl

tel. 785 552 381

tel. 77 4429841

Strona internetowa firmy

 

Nutricia

danone_nutricia_logo1

 

NUTRICIA jest liderem rynku żywności dla niemowląt i dzieci w Polsce.

Polska NUTRICIA powstała z połączenia firmy polskiej i zagranicznego inwestora w 1993 roku. Jest członkiem Grupy Danone. Specjalizuje się w żywności dla niemowląt i dzieci oraz żywności klinicznej – dla osób wymagających specjalnej diety.

W Polsce NUTRICIA to dwie firmy – działająca w obszarze produkcji NUTRICIA Zakłady Produkcyjne z siedzibą w Opolu oraz zajmująca się sprzedażą żywności dla niemowląt i produktów żywienia enteralnego NUTRICIA Polska z siedzibą w Warszawie.

Receptury wszystkich produktów opracowywane są przez ekspertów w dziedzinie żywienia, z uwzględnieniem zaleceń Światowej Organizacji Zdrowia i Komisji Żywieniowej Unii Europejskiej.

NUTRICIA w Opolu

NUTRICIA Zakłady Produkcyjne to największa w Europie fabryka, która produkuje żywność dla niemowląt i małych dzieci, mającą status środków spożywczych specjalnego przeznaczenia żywieniowego.

NUTRICIA jest częścią Grupy Danone. NUTRICIA jest obecnie kojarzona na całym świecie z wysoką jakością odżywek dla ludzi w każdym wieku. Podstawowym zadaniem firmy jest do dziś zapewnienie dostaw na rynek wysokiej jakości odżywek dla dzieci celem zapewnienia im normalnego rozwoju, gdy nie mogą być karmione piersią.

 

Nutricia

Zakład Produkcji Sp  z oo

Marka z Jemielnicy 1

45-952 Opole,  Polska

Phone +48 774022320 mob.+48 503 901 325

email: sandra.filipiak@danone.com 

Strona internetowa firmy       

 

IFM

ifm-logo

 

Niezwykle silny międzynarodowy zespół sprzedażowy składający się z ok. 1200 inżynierów sprzedaży stanowi jeden z czynników sukcesu firmy na rynku. Inżynierowie są twarzą firmy ifm, rozumieją specjalne wymagania rynku i specyfikę danego kraju oferując indywidualne wsparcie dla każdego z klientów. Powyższa strategia zapewnia firmie elastyczność oraz możliwość działania na arenie międzynarodowej. W konsekwencji w 2015 roku firma mogła poszczycić się obrotem na poziomie 720 milionów €.

Ponad 5500 pracowników w ponad 70 krajach rozwija i sprzedaje rozwiązania dla ponad 100000 klientów z różnych branż.

ifm ecolink sp. z o.o.

ul.Północna 6
45-805 Opole

email: rekrutacje.ecolink@ifm.com

Strona internetowa firmy

 

WZDZ

screenhunter_1731-sep-30-14-25

 

Wojewódzki Zakład Doskonalenia Zawodowego w Opolu specjalizuje się w świadczeniu usług edukacyjnych, produkcyjnych i usługowych dla Klientów indywidualnych, różnych podmiotów gospodarczych  oraz organizacji.

Podstawowymi kierunkami działalności w zakresie oświaty zawodowej  są:

 • kształcenie w systemie kursowym
 • kształcenie w systemie szkolnym

Informacje o organizowanych szkoleniach do pobrania tutaj: bezpłatne szkolenia , szkolenia w ramach projektu

Posiadamy wieloletnie doświadczenie w realizacji różnych projektów finansowanych  z funduszy UE, zarówno samodzielnie, jak i w partnerstwie.

Szkoły Zawodowe WZDZ

Wojewódzki  Zakład Doskonalenia Zawodowego

w Opolu, ul. Małopolska 18, budynek H, lok.9-10

tel. 77 400 33 14; 77 400 33 10 ; 607 601 637

e-mail: msp@wzdz.opole.pl

Strona internetowa firmy

Zapisz

Zapisz