Zaznacz stronę

Czekolady Milka i Alpen Gold, wafelki Prince Polo, batony 3BIT, ciastka Milka, OREO, belVita, Petitki, Lubisie, Delicje, San, Łakotki oraz cukierki Halls – to tylko część znanych w kraju i na świecie marek słodkich przekąsek, które powstają w Mondelez.
To jeden z najbardziej znaczących pracodawców na Dolnym Śląsku. Sama firma podkreśla, że wraz ze wzrostem produkcji powiększa się jej „czekoladowa rodzina”. Słowo „rodzina” użyte jest tu z pełną odpowiedzialnością, ponieważ w firmie pracują małżeństwa, rodzice z dorosłymi dziećmi, znajomi i przyjaciele.
W firmie panuje partnerska atmosfera. Ludzie oraz bezpieczeństwo pracy zawsze stawiane są na pierwszym miejscu.
Swoim pracownikom Mondelez oferuje bezpłatny transport, dopłaty do posiłków, bogaty pakiet socjalny, przede wszystkim możliwość rozwoju i udziału w wielu interesujących projektach.

Leroy Merlin jest jednym z liderów na rynku dystrybucji materiałów budowlanych oraz artykułów wyposażenia domów i ogrodów. Jesteśmy obecni w 14 krajach na 4 kontynentach. Należymy do przedsiębiorstwa ADEO. Leroy Merlin Polska to ponad 10 000 pracowników. Wspólnie tworzymy unikalne rozwiązania dla klientów w 59 sklepach wielkopowierzchniowych.

W 2012 roku powołaliśmy do życia Fundację Leroy Merlin. Od sierpnia 2016 r. z dumą wspieramy Reprezentację Polski w piłce nożnej jako Oficjalny Sponsor.

Dołącz do nas! Aplikuj na: www.kariera.leroymerlin.pl

CSHARK jest wrocławską firmą specjalizującą się w niestandardowych, dedykowanych rozwiązaniach programistycznych, doradztwie IT i outsourcingu. Firma kieruje swoje usługi wyłącznie na rynki zagraniczne, gdzie od wielu lat tworzy i rozwija oprogramowanie dla sektora bankowego poprzez współpracę irlandzką firmą Fenergo.

W Polsce, firma mieści się we Wrocławiu, Katowicach oraz Bielsku-Białej, gdzie łącznie zatrudnia 170 osób. Bazując na swojej wiedzy, doświadczeniu i indywidualnemu podejściu do klienta CSHARK zapewnia wysokiej jakości oprogramowanie, dostosowane do indywidualnych potrzeb.

Strona www: http://www.cshark.pl/careers.html

Jesteśmy częścią jednej z największych i najbardziej stabilnych grup finansowych na świecie, która działa w 49 krajach i obsługuje ponad 52 miliony osób. Codziennie rozmawiamy z klientami na całym świecie i słuchamy ich historii.

Bo tym właśnie różnimy się od innych banków: zawsze uważnie słuchamy tego, co do nas mówisz. Szczerze rozmawiamy o możliwościach i uczciwie oferujemy ci tylko takie produkty, jakich naprawdę potrzebujesz. Klienci to doceniają. Według niezależnych badań instytutu Millward Brown Credit Agricole jest najchętniej polecanym bankiem w Polsce. A według danych Krajowej Izby.

WIZJA:

W naszym banku zawsze skupiamy się na ludziach. Proponujemy rozwiązania najlepiej dopasowane do potrzeb Klientów, wspieramy rozwój Pracowników i tworzymy unikalną wartość we współpracy z Partnerami

MISJA:

Jesteśmy ekspertem w finansach i ubezpieczeniach.
Dbamy jednak o coś więcej. Chcemy, aby nasi Klienci, Pracownicy i Partnerzy czuli się u nas jak u siebie. Bo nam zależy.

W naszym zespole zrzeszamy ludzi zaangażowanych i z pasją, aby mieć pewność, że Nestlé PURINA jest wspaniałym miejscem pracy. Od samego wejścia możesz dostrzec, że nasz świat kręci się wokół zwierząt, czy to spoglądając na obrazy na ścianach, czy też widząc psy i koty, które mogą pracownikom towarzyszyć w pracy. W niektórych krajach Nestlé PURINA jest uznawana za ”Najlepsze Miejsce do Pracy”.

W 2012 roku Nestlé PURINA uznana została za najlepsze miejsce do pracy w St. Louis (USA) przez St. Louis Post Dispatch, a w 2011 r. Serwis Glassdoor.com określił nas mianem najlepszego przedsiębiorstwa pod względem zachowania równowagi pomiędzy życiem zawodowym a osobistym. Jesteśmy dumni z faktu, że pomagamy naszym pracownikom być szczęśliwymi, co jest odzwierciedlane także w opiniach pracowników odnośnie zadowolenia i satysfakcji w pracy także w Polsce.​

Faurecia jest globalnym liderem branży motoryzacyjnej. Specjalizujemy się w projektowaniu i produkcji elementów wyposażenia samochodowego w trzech kluczowych dziedzinach: fotelach samochodowych, technologiach kontroli emisji spalin oraz wnętrzach samochodowych. Działamy w 34 krajach tworząc ponad 100 tysięcy miejsc pracy w 300 zakładach produkcyjnych i 30 ośrodkach badawczo-rozwojowych na świecie.

W Polsce Faurecia jest obecna od 1997 roku. W 9 zakładach produkcyjnych (Grójec, Jelcz Laskowice, Gorzów Wielkopolski, Legnica i Wałbrzych) oraz centrum R&D zatrudniamy dziś już blisko 9000 pracowników.

GlobalLogic to lider w sektorze usług inżynierii oprogramowania i digitalizacji produktu. Inżynierowie firmy projektują i tworzą innowacyjne produkty, platformy, a także cyfrowe rozwiązania współczesnego świata, jak również projektują cyfrowy świat przyszłości. Firma wykorzystuje najnowsze technologie w obszarze przemysłu 4.0 (Industry 4.0), rozszerzonej rzeczywistości (AR – Augmented Reality) oraz Internetu rzeczy (Internet of Things).
To m.in. dzięki rozwiązaniom wrocławskiej firmy GlobalLogic możliwa jest komunikacja między maszynami w fabrykach, urządzeniami codziennego użytku oraz pojazdami i urządzeniami mobilnymi.

Centrala firmy znajduje się w Stanach Zjednoczonych, w Dolinie Krzemowej, a główna siedziba na Europę zachodnią we Wrocławiu.
Od kwietnia 2016 roku, przez okres zaledwie 2 lat, firma podwoiła zatrudnienie w Polsce, w tym we Wrocławiu, osiągając magiczną liczbę 1000 zatrudnionych pracowników, z czego ponad 430 inżynierów pracuje we Wrocławiu.

GlobalLogic wyróżnia się na tle innych firm IT we Wrocławiu przede wszystkim różnorodnością domen, technologii, jak i języków programowania przy zachowaniu otwartej komunikacji, przyjaznej atmosfery i elastycznych godzin pracy. Ciekawe projekty z takich branż, jak: motoryzacja (Automotive), telekomunikacja (Telecommunication), bezpieczeństwo (Security), Internet rzeczy (IoT) i M2M czy automatyka przemysłowa (Industrial Automation), zapewniają pracownikom możliwość rozwoju i zdobywanie doświadczeń z różnych obszarów.

We Wrocławiu GlobalLogic poszukuje inżynierów o zróżnicowanym stopniu doświadczenia zawodowego. Nasze potrzeby rekrutacyjne skupiają się przede wszystkim wokół takich profili, jak: – programiści, architekci embedded, – inżynierowie z wiedzą domenową – motoryzacja, bezpieczeństwo, telekomunikacja, M2M, – inżynierowie automatyzacji testów (Java, Python), – kierownicy projektów oraz specjaliści wspierający projekty od strony dokumentacji i inżynierii wymagań.

Chcesz tworzyć oprogramowanie w GlobalLogic – napisz do nas: careers-pl@globallogic.com lub sprawdź nasze oferty pracy.

Credit Suisse Wrocław jest największym pracodawcą w stolicy Dolnego Śląska, a także jednym z największych pracodawców sektora SSC/BPO. Centrum oferuje wyjątkowe możliwości rozwoju oraz perspektywę międzynarodowej kariery zarówno absolwentom wyższych uczelni, jak i doświadczonym specjalistom z sektora finansów, biznesu, IT oraz innych obszarów.

Jednym z głównych celów wrocławskiego centrum jest budowanie w Polsce bazy wiedzy oraz wypracowywanie nowatorskich rozwiązań. Nasza praca jest skoncentrowana wokół innowacyjności, efektywności i utrzymania wysokiej jakości, dlatego w naszej kulturze organizacyjnej cenimy doświadczenie i różnorodność. W zamian oferujemy atrakcyjne warunki pracy i bogaty pakiet świadczeń i benefitów.

We wrześniu 2016 roku Credit Suisse otworzył swoje drugie biuro w Warszawie.

Jesteśmy Twoim managerem na rynku IT

Swoją działalność zaczęliśmy w 2004 roku. Jako jedni z pierwszych w tej części Europy, zajęliśmy się outsourcingiem kadry IT, czyli budowaniem specjalistycznych zespołów do dużych projektów informatycznych. W 2015 roku do naszej spółki dołączyła firma IT Service. Poszerzyła ona nasze kompetencje w zakresie wysokiej jakości usług informatycznych – rozwoju oprogramowania, integracji systemów, rozwiązań mobilnych i konsultingu IT. W wyniku połączenia obu firm powstała grupa IT Kontrakt, w ramach której obecnie działają: IT Kontrakt Sp. z o.o., IT Service Sp. z o.o., IT Kontrakt AG z siedzibą w Szwajcarii oraz IT Kontrakt Services Sdn. Bhd. z siedzibą w Malezji.

 

Od lipca 2017 jesteśmy częścią funduszu Oaktree Capital Management, należącego do światowej czołówki globalnych funduszy typu private equity. Oaktree Capital Management, L.P obecnie zarządza aktywami o łącznej wartości ponad 101 mld USD, a jego przedstawicielem w Polsce jest Cornerstone Partners – wyłączny reprezentant Oaktree European Principal Group w Europie Środkowo-Wschodniej.

Twoja przyszłość w Kauflandzie. Jesteśmy międzynarodową firmą handlową, która stawia na efektywność, dynamikę i fair play. Nasz sukces w Polsce tworzy kilkanaście tysięcy zaangażowanych pracowników. Dołącz do nas! Zadbamy o Twoją przyszłość, oferując Ci rozwój zawodowy i możliwość wykorzystania Twoich mocnych stron.

Miejskie Przedsiębiorstwo Komunikacyjne we Wrocławiu to solidna i dynamicznie rozwijająca się firma przewozowa działająca na rynku od 1945 roku.
Zatrudnia ponad 2300 osób, w tym ponad 1300 kierujących w tym niemal 800 kierowców
i 600 motorniczych.
MPK Wrocław przewozi rocznie około 200 milionów pasażerów, a wszystkie pojazdy przejeżdżają w tym czasie około 35 milionów kilometrów na liczących 1200 kilometrów trasach.

Zaprojektuj karierę z MPK

MPK poszukuje kierowców autobusów, motorniczych oraz osób wspomagających zaplecze techniczne (Ślusarz, Elektromonter, Mechanik).
Zarówno dla kandydatów na motorniczych jak i kierowców chcących dołączyć do pracowników MPK Wrocław a nie mają odpowiednich uprawnień przewidywane jest bezpłatne szkolenie.
Jeśli masz ukończone 24 lata, jesteś dyspozycyjny, posiadasz dobrą sprawność psychofizyczną oraz dysponujesz prawem jazdy minimum kategorii B zapisz się na bezpłatny kurs dla kierowców autobusów lub motorniczych z gwarancją zatrudnienia. Kurs trwa około 3 miesiące.
Wszystkim pracownikom zatrudnianym w MPK Wrocław oferowane jest stabilne zatrudnienie oparte na umowie o pracę oraz pakiet świadczeń socjalnych.

Wszystkie najważniejsze informacje dotyczące ofert można znaleźć w zakładce Praca w MPK

UBS – szwajcarskie przedsiębiorstwo finansowe z głównymi oddziałami w Zurychu i Bazylei (w Szwajcarii). Posiada biura także w Nowym Jorku (w Stanach Zjednoczonych). Zajmuje się bankowością prywatną, inwestycyjną i obrotem papierami wartościowymi.

Powstał z połączenia Union Bank of Switzerland (stąd skrótowiec) i Swiss Bank Corporation w czerwcu 1998.

UBS działa we wszystkich ważniejszych centrach finansowych świata i posiada oddziały w 50 krajach.

W każdej sekundzie w powietrze wzbija się samolot z wyposażeniem UTC Aerospace Systems na pokładzie.
100 letnie doświadczenie oraz wysoka jakość projektowanych produktów klasyfikuje nas jako jednego z największych światowych dostawców technologicznie zaawansowanych systemów dla przemysłu lotniczego i wojskowego.

We Wrocławiu, UTC Aerospace Systems, dynamicznie rozwija swoją działalność od 2010. Mieści się na terenie ponad 11 ha i zatrudnia ponad 1000 pracowników w 16 działach. Nasi pracownicy rozwijają nowe generacje inteligentnych i godnych zaufania rozwiązań, które poprawiają bezpieczeństwo i wydajność samolotów. Wrocławski zakład zajmuje się produkcją układów paliwowo-regulacyjnych do silników lotniczych oraz układów, wyrobów i detali hydraulicznych służących do sterowania i kontroli lotu w samolotach i śmigłowcach. Razem tworzymy wielkie rzeczy i patrzymy w przyszłość w poszukiwaniu jeszcze większych.

W UTC Aerospace Systems rozwój zawodowy wszystkich pracowników jest dla nas najważniejszy. Nie ważne czy jesteś studentem, absolwentem czy profesjonalistą, UTC umożliwi Ci stworzenie własnej ścieżki kariery. Dzięki nam, osiągniesz swoje cele i będziesz miał rzeczywisty wpływ na rozwój nowych technologii. Realizując swoje codzienne zadania i angażując się w złożone projekty przyczynisz się również do umocnienia naszej pozycji lidera rynku.

WIRTUALNY PRZYSTANEK KARIERA 2019 

Odwiedź pierwsze wirtualne targi pracy w Polsce!

14 - 19 PAŹDZIERNIK

Dowiedz się więcej